Mezoporace

Lifting baz skalpelu

Klíčem k udržení pevné a mladistvé pokožky je vynález přírody - kolagen a kyselina hyaluronová - obojí produkuje samotné tělo. Postupem věku, vlivem negativního prostředí, stresu, kouření, nadměrného slunění, atd. se kyselina hyalunová ztrácí a tím dochází k povadání kolagenových vláken a intenzivní tvorbě vrásek.

Co s tím? Každá žena chce mít krásnou, svěží a pěstěnou pleť.

Velmi účinnou metodou, jak omladit a vyhladti pokožku je například použití tzv. výplňových materiálů - botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové. MEZOPORACE je metoda, kdy se výplňová látka vpravuje po celé ploše obličeje hluboko do pokožky.

Účinnou látkou je zde zmiňovaná kysaelina hyluronová, která je našemu tělu vlastní, má schopnost vázat vodu, rozpíná se a tím zpevní kolagenová vlákna a vyplní vrásky zevnitř s účinkem na několik měsíců. Zvyšuje hydrataci pokožky už od 2 hodin po aplikaci o 79.2%., Cílem mezoporace je vypnutí, vyčištění, hydratace a omlazení pokožky.

Speciálně vytvořená forma kyseliny hyaluronové se do pokožky vpravuje pomocí mezoporačního přístroje, který pracuje na principu elektrického napěťového pole, které dokážd na nanosekundu rozestoupit molekuly v pokožce a tím umožní průnik učinné látky hluboko do pokožky.

MESO XS MESO zlatý váleček Roll-on systém s dávkovací hlavicí

Tato metoda získala dokonce Nobelovu cenu a je naprosto bezpolestná s okamžitým a dlouhodobým efektem.